Warning: fopen(/home3/butikjeu/storaged/cache/cache.currency.1642461133): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home3/butikjeu/storaged/modification/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home3/butikjeu/storaged/modification/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home3/butikjeu/storaged/modification/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home3/butikjeu/storaged/modification/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home3/butikjeu/storaged/modification/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home3/butikjeu/storaged/modification/system/library/cache/file.php on line 59Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/butikjeu/public_html/system/framework.php:42) in /home3/butikjeu/storaged/modification/catalog/controller/startup/startup.php on line 175Warning: fopen(/home3/butikjeu/storaged/cache/cache.currency.1642461133): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home3/butikjeu/storaged/modification/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home3/butikjeu/storaged/modification/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home3/butikjeu/storaged/modification/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home3/butikjeu/storaged/modification/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home3/butikjeu/storaged/modification/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home3/butikjeu/storaged/modification/system/library/cache/file.php on line 59 Büyük Saatler Modelleri ve Fiyatları - Butik Ürünler
Menu
Your Cart

Büyük Saatler

Büyük duvar saatleri

Saat gelişen dünyada yaşamını sürdüren insanlar için oldukça öneli bir aksesuar. Saatler evlerimizde, iş yerlerimizde, çeşitli takılarımızda yer alacak kadar hayatımızın içindeler. Bu durumun en önemli nedenlerinden birisi zaman yönetimini sağlayabilmektir. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamayan kişilerden olmak istemeyenlerdenseniz mutlaka bir saat yardımıyla hayatınızı düzenlemeniz gereklidir. Büyük duvar saatleri, kol saatleri gibi birkaç ufak dokunuş  ile hayatınızın her anını dolu dolu yaşamanız mümkün bir hale gelebilir. Saat birçok kullanım alanına sahip olduğu için her daim gözünüzün önünde bir saat bulundurmanız mümkündür. Ev dekorasyonu için seçilen bir saat size hem zamanın önemini hatırlatırken hem de evinizin dekorasyonu ile uyumu sayesinde içinizi ferahlatabilir.

Son dönemde zamanın akıp gidişinden herkes rahatsız olmuş olmalı ki duvar saatleri hızlı bir şekilde önem kazanmış durumda. Özellikle bu saatler ofis ve ev dekorasyonunda sıkça kullanılıyor. Ev dekorasyonunda bir alanın sade ancak görkemli görünmesini sağlarken, iş yerlerinde ise prestij kazanılmasını sağlıyor demek mümkün. Birçok iç mimar; saatleri ev ve büro dekorasyonunda sıklıkla kullanıyor. Saatler eski dönemde oldukça büyük tasarlanırdı. Bu bir zenginlik göstergesi gibi algılanırdı çünkü saat çok az kişinin evinde vardı. Yeni dönemde de eskiye dönüş var; eski zamanlardaki saatlerin görkemi modern dünyaya çok daha klas bir şekilde uyarlanıyor.

Büyük duvar saatleri evde nasıl kullanılır?

Bir evin sıcaklığı evin dekorasyonu ile alakalıdır. Kapısından girdiğiniz bir evin size sıcak gelmesi için bazı temeller ararsınız. Evin renk tonları, evin aksesuarları, evin dizaynı herkes için evi çekici kılan temel unsurlar arasında yer alır. Boş bir eve girdiğiniz anda dahi o evi nasıl dekore edeceğinizi düşünerek eve ısınmaya çalışırsınız. Saatler artık bir evin ev olması için büyük önem taşıyan aksesuarlar haline geldiler. Peki; büyük duvar saatleri dekorasyona nasıl dahil edilir?

·         Büyük duvar saatleri; salon ve geniş antrelere sıcak bir hava katmak amacıyla kullanılarak dekorasyonda sıcak bir hava yakalamak mümkündür.

·         Evinizin dekorasyon tarzına göre seçtiğiniz bir duvar saati dikdörtgen bir salonda salonun uzun tarafını daha kısa göstermek için kullanılabilir. Saati takacağınız alanın kısa duvarlardan birine denk gelmesi ve tam ortada olması yeterlidir. Saatin olduğu kısa duvarın altına ise berjer koltuklar yerleştirilerek o kısım daha kalabalık gösterilmelidir. Bu sayede salonunuz kareye yakın bir boyutta görünecek ve dengesizlik kimsenin gözüne çarpmayacaktır.

·         Antre kısmında duvar saati kullanmak isteyenlerdenseniz; saatin altına bir dresuar yerleştirerek saatinizin altını çizebilir ve geniş antrenizin boşluğunu bu kısma dikkat çekerek ortadan kaldırabilirsiniz.

Büyük duvar saatleri ofis düzenlemesinde nasıl kullanılır?

İnsan doğası eve girdiğinde bir sıcaklık aradığı gibi ofis gibi ciddi yerlere girdiği zaman ise dekorasyonda iş yeri sahibinin kişiliğinden parçalar bulmak ister. Bu nedenle ofis mobilyaları son derece güçlü, kalıplı ve sert hatlara sahiptir. İş yerinin dekorasyonunun; sade, iddialı, temiz ve minimalist olması gerekir. Minimalist bir dekorasyon için ise en önemli araçlardan biri büyük duvar saatleri demek mümkündür.

·         Saat iş yerinizde masanızın arkasında değil masanızın tam karşısında ve olabildiğince büyük olmalıdır. Bu sizin zamanı takip etmenizi kolaylaştırdığı gibi aynı zamanda gelen kişiler için de sizin zaman yönetimine önem verdiğiniz algısını yaratmak için yeterlidir.

·         Ofis girişinde sade ve büyük bir duvar saati olması ciddi bir alana girildiğinin en önemli göstergelerinden biri sayılır. Dikkat ederseniz prestij sahibi kurumların girişlerinde bütün dünyaya ait zaman dilimleri, büyük duvar saatleri ile sıralanmıştır. 

100 cm Metal Antrasit Aynalı  Duvar Saati 100 cm Metal Antrasit Aynalı  Duvar Saati
-50 %
Brand: Platin Saat
100 cm Aynalı Antrasit Büyük Duvar Saati  Ürün Bilgisi ; Ürün maddesi : Metal ve 4 mm aynada tasarlanmıştır. 100 cm çapı bulunmaktadır. Sessiz ve akar saniyelidir Dekoratif duvar saati modelidir 4 mm ayna kullanılmıştır..
2.359,88TL 4.720,00TL
Vergiler Hariç:1.999,90TL
100 cm Metal Beyaz Aynalı  Duvar Saati 100 cm Metal Beyaz Aynalı  Duvar Saati
-50 %
Brand: Platin Saat
100 cm Aynalı Beyaz Metal Lüks Büyük Duvar Saati  Ürün Bilgisi ; Ürün maddesi : Metal ve 4 mm aynada tasarlanmıştır. 100 cm çapı bulunmaktadır. Sessiz ve akar saniyelidir Dekoratif duvar saati modelidir 4 mm ayna kullanılmıştır..
2.359,88TL 4.720,00TL
Vergiler Hariç:1.999,90TL
100 cm Metal Siyah Aynalı  Duvar Saati 100 cm Metal Siyah Aynalı  Duvar Saati
-50 %
Brand: Platin Saat
100 cm Aynalı Siyah Büyük Duvar Saati  Ürün Bilgisi ; Ürün maddesi : Metal ve 4 mm aynada tasarlanmıştır. 100 cm çapı bulunmaktadır. Sessiz ve akar saniyelidir Dekoratif duvar saati modelidir 4 mm ayna kullanılmıştır  ..
2.359,88TL 4.720,00TL
Vergiler Hariç:1.999,90TL
90 x 65 cm Aynalı Antrasit Metal Lüks Duvar Saati 90 x 65 cm Aynalı Antrasit Metal Lüks Duvar Saati
-50 %
Brand: Platin Saat
90 x 65 cm Aynalı Antrasit Metal Lüks Duvar SaatiÜrün maddesi : Metal ve 4 mm aynada tasarlanmıştır.90 cm * 65 cm ölçüsü bulunmaktadır.Metal Kalınlığı 2 mmSessiz ve akar saniyelidir4 mm ayna kullanılmıştır..
2.064,88TL 4.130,00TL
Vergiler Hariç:1.749,90TL
90 x 65 cm Aynalı Beyaz Metal Lüks Duvar Saati 90 x 65 cm Aynalı Beyaz Metal Lüks Duvar Saati
-50 %
Brand: Platin Saat
90 x 65 cm Aynalı Beyaz Metal Lüks Duvar SaatiÜrün maddesi : Metal ve 4 mm aynada tasarlanmıştır.90 cm * 65 cm ölçüsü bulunmaktadır.Metal Kalınlığı 2 mmSessiz ve akar saniyelidir4 mm ayna kullanılmıştır..
2.064,88TL 4.130,00TL
Vergiler Hariç:1.749,90TL
90 x 65 cm Aynalı Siyah Metal Lüks Duvar Saati 90 x 65 cm Aynalı Siyah Metal Lüks Duvar Saati
-50 %
Brand: Platin Saat
90 x 65 cm Aynalı Siyah Metal Lüks Duvar SaatiÜrün maddesi : Metal ve 4 mm aynada tasarlanmıştır.90 cm * 65 cm ölçüsü bulunmaktadır.Metal Kalınlığı 2 mmSessiz ve akar saniyelidir4 mm ayna kullanılmıştır..
2.064,88TL 4.130,00TL
Vergiler Hariç:1.749,90TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)