Salon Dekorasyon Fikirleri

Birbirinden güzel ve ilham verici salon dekorasyon fikirleri ile sizler de salonlarınızda farklılık yaratabilirsiniz. Günümüzde salon dekorasyonlarında sadelik ve modern çizgilerin bir arada olduğunu görüyoruz. Salon mobilyalarında her yıl olduğu gibi bu yıl da çok farklı ve yaratıcı tasarımlar sizleri bekliyor. Özellikle sofistike salon dekorasyonları son yıllarda trend olan ve modası hala geçmeyen ev dekoru örnekleri arasındadır. Tasarımcıların her zevke hitap eden, çok farklı ve yeni salon dekorasyon ürünleri bir araya geldiklerinde muhteşem bir dekorasyona imza atmanızı sağlıyor.

Salon dekorasyonunda bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir. Eğer salonunuz geniş değilse, daha ferah ve geniş gösteren dekorasyon ipuçlarına başvurmanızı öneririz. Açık ton duvar kağıdı, az sayıda eşya, küçük perdeler, duvarlara tablo ve aynalar, tek parça koltuk takımı seçileri ile küçük salonlar çok daha geniş ve ferah bir dekorasyona sahip olacaktır. Geniş bir salona sahipseniz de, eşya kalabalığı yapmamaya özen gösterin. Birbiriyle uyumlu tonlarda ve az sayıda eşya ile ferah bir salon dekorasyonuna sahip olun.

Çağdaş çizgiler taşıyan, modern ve ferah salon dekorasyonları 2015 yılının trendleri arasındadır. Modern ve dekoratif ürünlerle ev dekorasyonunuzda daha çağdaş ve modern bir çizgiye sizler de sahip olabilirsiniz. Yine özel tasarım ve pratik mobilyalara yönelebilir, eskitme görünümlü ahşap parke ve desenli duvar kağıtları ile salon dekorasyonunuza klasik bir stil katabilirsiniz.