İstasyon Duvar Saati

Duvar saatleri, her zaman mekanları gösterişli ve şık gösterir. Geçmişten günümüze izler taşıyan duvar saatleri arasında en göze çarpanları ise istasyon duvar saatleri. İstasyona yolu düşen herkesin gözüne çarpmıştır istasyon duvar saatleri. Antika seven ve şık bir duvar saatine sahip olmak isteyen herkese bu duvar saatleri öneririz. Eski bir havası olan istasyon duvar saatleri, ev veya dış ortamlarda şık durmaktadır.

Etrafında çeşitli işlemeleri ve figürleri olan istasyon duvar saatleri, bahçelerinize de çok yakışacak. Özellikle tatil yerlerinde çok kullanılan bu duvar saatleri, farklı renklerden oluşmaktadır. İster beyaz isterseniz başka bir rengine sahip olabileceğiniz istasyon duvar saatlerinin çerçevesi de genelde daire biçimindedir. Kaliteli ve hoş duran bu saatler, duvarlarınıza güzellik katacaktır. Evinizin veya yazlığınızın bahçesine de alabileceğiniz istasyon duvar saatlerinin en önemli özelliği ise istasyonlarda bulunan saatler gibi çift taraflı olmalarıdır. Günümüze uyarlanan ve hem modern hem de antika duran istasyon duvar saatlerinin ferforje olanları da mevcuttur. Fransız havası taşıyan ferforje istasyon duvar saatleri, desenleri ile de beğeninizi kazanacak.

İstasyon duvar saatlerinin kafe ve restoranlar için de hazırlanmış yeni modelleri piyasaya çıktı. ‘Welcome’ yazısı taşıyan ayrıca sevimli ve esprili bir havaya bürünen bu saatler müşterilerin de ilgisini çekecektir.

İstasyon duvar saatlerinin en gösterişli olanları ise, zincir ile asılı olan modelleridir. Ev ve iş yerlerine çok yakışacak bu saatlerin ham maddesi metaldir. Genelde ferforje sanatı ile tasarlanan istasyon saatleri, otellerin girişinde de hoş bir hava katar. Değişik figürler ile süslenen bu saatlerin iç tasarımı ise farklı resim ve desenlerden oluşmaktadır. Bu desenleri isteğinize göre değiştirebilmeniz mümkündür. İstasyon duvar saatleri, sevdiklerinize hediye edebileceğinizi güzel bir hediyedir.

İstasyon duvar saati modellerinin satışa sunulduğu ve satışa yönelik kurulan hem ucuz hem de kaliteli duvar saatlerinin modellerinin satıldığı butiksaati.com online alışveriş sitemizden çeşitli duvar saati modellerini satın alabilir ve ilginç duvar saatlerine göz atabilir ve aynı zamanda fiyatlarını inceleyebilir, zevkinize göre duvar saati satın alabilirsiniz.

Bir önceki konumuzda ise hediyelik saatler konusu işlemiştik ve bu konuda hangi saatlerin hediye olabileceğini ve hediye seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalara vurgu yapmıştık. Hediyelik eşya seçiminin karşı tarafa yansımasının önemini vurgulayan bir makale yayınlamıştık.